Fitxer:BSicon vÜSTxr.svg
Mida d'aquesta previsualització PNG del fitxer SVG: 500 × 500 píxels. Altres resolucions: 240 × 240 píxels | 480 × 480 píxels | 768 × 768 píxels | 1.024 × 1.024 píxels | 2.048 × 2.048 píxels.
Fitxer original (fitxer SVG, nominalment 500 × 500 píxels, mida del fitxer: 299 octets)
Historial del fitxer
Cliqueu una data/hora per veure el fitxer tal com era aleshores.
Data/hora | Miniatura | Dimensions | Usuari/a | Comentari | |
---|---|---|---|---|---|
actual | 17:37, 23 març 2018 | 500 × 500 (299 octets) | Jc86035 | Uploaded file | |
13:19, 22 març 2010 | 500 × 500 (418 octets) | Vunz | {{Information |Description={{en|1=rail icon}} |Source={{own}} |Author=Wiebevl |Date=2010-03-22 |Permission= |other_versions= }} Category:Icons for railway descriptions/parallel railways/üst |
Ús del fitxer
Les 2 pàgines següents utilitzen aquest fitxer:
Ús global del fitxer
Utilització d'aquest fitxer en altres wikis:
- Utilització a da.wikipedia.org
- Utilització a en.wikipedia.org
- East London line
- North London line
- Pikes Peak Cog Railway
- Oxted line
- Barry Tourist Railway
- Lawson railway station
- Bay Ridge Branch
- Template:East London Line RDT
- Template:North London Line
- Yōrō Railway Yōrō Line
- Template:Oxted Line
- User:반재서/Underground2
- Template:Barry Island Railway
- Milan–Bologna high-speed railway
- East London line extension
- Milan–Bologna railway
- User:SilasW/NLL
- User:Useddenim/sandbox
- Template:Milan–Bologna railway diagram
- Template:Bay Ridge Branch
- Template:Yōrō Line RDT
- User:PhiH/Liverpool–Manchester
- Template:Pikes Peak Cog Railway
- Utilització a fr.wikipedia.org
- Gare de Dieppe
- Wikipédia:Modèles/BS
- Ligne de Villeneuve-Saint-Georges à Montargis
- Modèle:LCF dCOMed
- Ligne de Milan à Bologne
- Gare de Dieppe-Maritime
- Schéma de la ligne de Paris-Est à Mulhouse-Ville
- Wikipédia:Modèles/BS/Catalogue des icônes francophones
- Schéma de la ligne de Paris-Nord à Lille
- Schéma de la ligne de Longueau à Boulogne-Ville
- Schéma de la ligne de Saint-Cyr à Surdon
- Schéma de la ligne de Béziers à Neussargues
- Schéma de la ligne de Saint-Roch à Darnétal-Bifurcation
- Schéma de la ligne de Douai à Blanc-Misseron
- Schéma de la ligne de Somain à Péruwelz
- Schéma de la ligne de Saint-Roch à Frévent
- Schéma de la ligne de La Possonnière à Niort
- Schéma de la ligne de Culmont - Chalindrey à Toul
- Schéma de la ligne de Paray-le-Monial à Givors-Canal
- Utilització a hu.wikipedia.org
- Utilització a it.wikipedia.org
Vegeu més usos globals d'aquest fitxer.