Línia 6 d'autobusos de Barcelona: diferència entre les revisions
Contingut suprimit Contingut afegit
mCap resum de modificació |
|||
Línia 35:
== Recorregut ==
* '''Nombre total de parades''': 47
* '''De Manuel Girona a Poble Nou''' ''per'': Doctor Ferran, Av. Diagonal, Pg. de Sant Joan, Pl. Tetuán, Gran Via, Marina, Pallars, Ciutat de Granada, Doctor Trueta, Roc Boronat.
* '''De Poble Nou a Manuel Girona''' ''per'': Roc Boronat, Almogàvers, Marina, Gran Via, Pl. Tetuán, Pg. de Sant Joan, Av. Diagonal, Av. de Sarrià, Manuel Girona.
== Enllaços ==
* {{FCAT|L|L1|L2|L3|L4|L5|L6|L7|FGC}}
* {{FCAT|L|Tbaix|T1|T2|T3}}
== Altres dades ==
|